Comission informatives 2019-2023
Comparteix al FacebookCompartir a TwitterComparteix a Google+Compartir per correu electrònicComparteix a Linkedin
Imprimir
Documents
 
COMISSIÓ INFORMATIVA D'ORGANITZACIÓ COMISSIÓ ESPECIAL DE COMPTES
MEMBRES TITULARS
MIQUEL ÀNGEL MÉNDEZ GILAlcalde – JXCAT-PDECAT
ELISENDA BUSQUETS FERRANDOJXCAT-PDECAT
XAVIER GATIUS I VALLÈSERC-JxP-AM
ANDREU MUMBRÚ FUXETCP-AMUNT
M. LUZ CÁNOVAS DELGADOPSC-UxP-CP
JOSÉ MARÍA CANO NAVARROC'S
RAFAEL FERNÁNDEZ ROSAPECP
1R SUPLENT
RAFAEL NAVARRO ÁLVAREZJXCAT-PDECAT
PEP RIPOLLÈS I BALLESTEROSERC-JXP-AM
SEBASTIÀ CABA FABREGATCP-AMUNT
DAVID GUTIÉRREZ LÓPEZPSC-UxP-CP
NIEVES AVENDAÑO JEREZC'S
ELENA MARTÍN DÍAZPECP
2N SUPLENT
ANTONI SUBIRÀ COMASJXCAT-PDECAT
DANIEL TORRAS I SEGURAERC-JXP-AM
PAQUITA GUIRAO TORRENTECP-AMUNT
M. PILAR GUARDEÑO SÁNCHEZPSC-UxP-CP
RAQUEL SOLANA SANGUINETTIC'S
-PECP

   

COMISSIÓ INFORMATIVA DE TERRITORI
MEMBRES TITULARS
MIQUEL ÀNGEL MÉNDEZ GILAlcalde – JXCAT-PDECAT
ANTONI SUBIRÀ COMASJXCAT-PDECAT
DANIEL TORRAS I SEGURAERC-JXP-AM
ANDREU MUMBRÚ FUXETCP-AMUNT
DAVID GUTIÉRREZ LÓPEZPSC-UxP-CP
NIEVES AVENDAÑO JEREZC'S
RAFAEL FERNÁNDEZ ROSAPECP
1R SUPLENT
ELISENDA BUSQUETS FERRANDOJXCAT-PDECAT
PEP RIPOLLÈS BALLESEROSERC-JXP-AM
PAQUITA GUIRAO TORRENTECP-AMUNT
M. LUZ CÁNVOAS DELGADOPSC-UxP-CP
JOSÉ MARÍA CANO NAVARROC'S
ELENA MARTÍN DÍAZPECP
2N SUPLENT
RAFAEL NAVARRO ÁLVAREZJXCAT-PDECAT
XAVIER GATIUS I VALLÈSERC-JXP-AM
SEBASTIÀ CABA FABREGATCP-AMUNT
M. PILAR GUARDEÑO SÁNCHEZPSC-UxP-CP
RAQUEL SOLANA SANGUINETTIC'S
-PECP

   

COMISSIÓ INFORMATIVA D'ATENCIÓ A LES PERSONES
MEMBRES TITULARS
MIQUEL ÀNGEL MÉNDEZ GILAlcalde – JXCAT-PDECAT
CONCEPCIÓN MORALES GARCÍAJXCAT-PDECAT
ANNA SOSA I RÓDENASERC-JXP-AM
SEBASTIÀ CABA FABREGATCP-AMUNT
M. PILAR GUARDEÑO SÁNCHEZPSC-UxP-CP
RAQUEL SOLANA SANGUINETTIC'S
ELENA MARTÍN DÍAZPECP
1R SUPLENT
ELISENDA BUSQUETS FERRANDOJXCAT-PDECAT
PEP RIPOLLÈS I BALLESTEROSERC-JXP-AM
PAQUITA GUIRAO TORRENTECP-AMUNT
M. LUZ CÁNOVAS DELGADOPSC-UxP-CP
JOSÉ MARÍA CANO NAVARROC'S
RAFAEL FERNÁNDEZ ROSAPECP
2N SUPLENT
RAFAEL NAVARRO ÁLVAREZJXCAT-PDECAT
MIREIA CARDÚS I CASASERC-JXP-AM
ANDREU MUMBRÚ FUXETCP-AMUNT
DAVID GUTIÉRREZ LÓPEZPSC-UxP-CP
NIEVES AVENDAÑO JEREZC'S
-PECP

       

COMISSIÓ INFORMATIVA DE PROMOCIÓ I ACTIVITAT
MEMBRES TITULARS
MIQUEL ÀNGEL MÉNDEZ GILAlcalde – JXCAT-PDECAT
ELISENDA BUSQUETS FERRANDOJXCAT-PDECAT
MIREIA CARDÚS I CASASERC-JXP-AM
PAQUITA GUIRAO TORRENTECP-AMUNT
DAVID GUTIÉRREZ LÓPEZPSC-UxP-CP
NIEVES AVENDAÑO JEREZC'S
ELENA MARTÍN DÍAZPECP
1R SUPLENT
RAFAEL NAVARRO ÁLVAREZJXCAT-PDECAT
PEP RIPOLLÈS I BALLESTEROSERC-JXP-AM
SEBASTIÀ CABA FABREGATCP-AMUNT
M. LUZ CÁNOVAS DELGADOPSC-UxP-CP
JOSÉ MARÍA CANO NAVARROC'S
RAFAEL FERNÁNDEZ ROSAPECP
2N SUPLENT
CONCEPCIÓN MORALES GARCÍAJXCAT-PDECAT
ANNA SOSA I RÓDENASERC-JXP-AM
ANDREU MUMBRÚ FUXETCP-AMUNT
M. PILAR GUARDEÑO SÁNCHEZPSC-UxP-CP
RAQUEL SOLANA SANGUINETTIC'S
-PECP
^